bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人


INDEPENDENT USI-TECH DISTRIBUTOR

USI-TECH - Монетизація BTC-Mining-Packages BTC 2.0: - Чи є це афера? Тест, досвід і інформація про цю блискучою можливості для бізнесу


spanish, Italian, Albanian, english, belarusian, Bulgarian, Bosnian, Vietnamese, hindi, Dutch, Greek, danish, Chinese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Hungarian, Ukrainian, Finnish, French, Croatian, Czech, Swedish, Japanese,
Блискучі можливості для бізнесу на для дрібних інвесторів.: Закріпити свою частку: Запис можливий для невеликих інвестицій від 50 EUR. Україна, Ukraine
Український, Ukrainian - Ukraine,

BTC-Mining-Package BTC 2.0


BTC-Mining-Package BTC 2.0 з USI-TECH можна придбати за 50 доларів США в Bitcoin.
Оскільки пакети оплачуються в Bitcoin, вони не завжди коштують однаково. Ціна залежить від поточної ринкової ціни Bitcoin. При замовленні пакету, ціна відображається протягом 10 хвилин гарантовано. У ці 10 хвилин, пакет потім повинен бути оплачений.
Для кожного BTC-Package ви платите одноразовий внесок в гірничодобувній промисловості Ліцензія на 3%, який вже включений в яку показує ціною.

BTC-Mining-Package BTC 2.0 генерує щоденну рентабельність капіталу (ROC) для партнера. Відповідне повернення залежить від досягнутих результатів видобутку. Тому ніколи не поширюється більше, ніж насправді зароблено.

BTC-Package
BTC-Package премії
0,00621 BTC (приклад)
Виплат.
щодня
повернення капіталу
140%
щоденна виплата
відповідно до досягнутими результатами видобутку

Повернення щоденно переводиться на баланс облікового запису партнера. Коли дохід (ROC) 140% досягнуто, термін дії BTC-Mining-Package закінчується. Після 140 днів пакет потім закінчився.

BTC-Mining-Package BTC 2.0 з USI-TECH є повністю прозорим.
З цією метою компанія публікує доступну ставку хешу та щоденні міні-результати. Також можна переглянути власний кошик компанії, в якій забронюються результати видобутку.

Інша:
  • Платіж здійснюється тільки в Bitcoin.
  • Баланс рахунку можуть бути сплачені в день.
  • Залежно оплачується збір в розмірі 2% розраховується.
  • Баланс рахунку можна використовувати безпосередньо для придбання нових пакетів (за вибором, також доступні в якості опції).

Завдяки безперервної заміни пакетів ефект «анатоцізм». Безперервно purchse все більш високі врожаї будуть генерувати. Залежно від власних цілей, так що ви можете реалізувати особистий залишковий дохід.

 калькулятор
калькулятор

Він також бере участь в BTC-Packages, якщо ціна йде вгору Bitcoin. Поточний курс Bitcoin можна знайти в правому нижньому кутку на цьому сайті.


Динаміка цін Bitcoin - EUR

Ми пропонуємо цей сайт тут безкоштовно з вашої реферального посиланням!
Зареєструйтеся зараз

USI-TECH - Монетизація BTC-Mining-Packages BTC 2.0: заробити гроші в якості дистриб'ютора / посилається / партнер / філії / через багаторівневий маркетинг (MLM). Рекомендуй та заробляй гроші, передаючи блискучий план компенсації, маркетинговий план. Безкоштовний веб-сайт / сайт / рекламна сторінка включно.


Український, Ukrainian - Україна, Україна, Ukraine
японський, Шведська, чеський, Хорватська, французький, Фінська, Український, Угорська, Турецька, Тайська, Словенська, Словацька, Сербська, Русский, румунська, Португальська, Польський, Норвезька, німецький, китайський, данська, Грецька, Голландська, гінді, В'єтнамська, Боснійська, Болгарська, білоруські, Англійська, Албанська, Італійська, Іспанська,