bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人


INDEPENDENT USI-TECH DISTRIBUTOR

AI-Trading in der 3-in-1 Super Wallet

USI-TECH - BTC-Mining-Packages BTC 2.0 para kazanma: - Bir aldatmaca mı? Bu parlak bir iş fırsatı hakkında Testi, tecrübe ve bilgi


German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek,
Küçük yatırımcılar için üzerinde parlak bir iş fırsatı.: payınızı Güvenli: entry 50 EUR daha küçük yatırımlar için mümkündür. Türkiye, Turkey
Türk, Turkish - Turkey,

BTC-Mining-Package BTC 2.0


USI-TECH'den bir BTC-Mining-Package BTC 2.0, Bitcoin'de 50 $ 'dan satın alınabilir.
paketler Bitcoin ödenen Çünkü, bunlar her zaman aynı mal olmaz. fiyat Bitcoin cari piyasa fiyatına bağlıdır. Bir paket sipariş ederken fiyat garantili 10 dakika boyunca sergiledi. Bu 10 dakika içinde, paket sonra ödenmelidir.
Her BTC-Package için, zaten görüntülenmekte fiyata dahildir% 3, bir kerelik madencilik Lisans ücreti ödemek.

BTC-Mining-Package BTC 2.0, iş ortağı için Günlük Sermaye İadesi (ROC) üretir. İlgili dönüş, elde edilen maden sonuçlarına bağlı. Dolayısıyla, kazanılana kıyasla asla dağıtılamaz.

BTC-Package
BTC-Package Ödülü
0,00621 BTC (Örnek)
Ödeme.
günlük
Sermaye Dönüşü
140%
günlük ödeme
Elde edilen madencilik sonuçlarına göre

Dönüş, her gün ortağın hesap bakiyesine aktarılır. % 140'lık bir getiriye (ROC) ulaşıldığında, bir BTC-Mining-Package'in vadesi sona ermektedir. 140 gün sonra paketi, daha sonra kullanım süresi dolmuş.

USI-TECH'den BTC-Mining-Package BTC 2.0 tamamen şeffaftır.
Bu amaçla, şirket mevcut hash oranını ve günlük sonuçlanan mini sonuçlarını yayınlamaktadır. Ayrıca madencilik sonuçlarının yer aldığı şirketin cüzdanına bakılabilir.

Diğer:
  • Bir ödeme sadece Bitcoin yapılır.
  • hesap bakiyesi günlük ödenebilir.
  • % 2'lik bir ücret hesaplanır ödenen değişir.
  • hesap bakiyesi (bir seçenek olarak da mevcuttur seçilebilir) yeni paketler satın almak için doğrudan kullanılabilir.

Nedeniyle paketlerin sürekli değiştirilmesi bir "bileşik faiz" etkisi için. Sürekli olarak her zamankinden daha yüksek verimleri üretecektir purchse. Kendi hedeflerine bağlı olarak, bu nedenle kişisel kalan gelir gerçekleştirebilir.

 hesap
hesap

Bitcoin fiyat artar durumunda da BTC-Packages katılmaktadır. Geçerli BitCoin Tabii bu sitede sağ alt kısmında bulunabilir.


Fiyat geliştirme Bitcoin - Euro

Biz Referans linki ile ücretsiz burada bu web sitesini sağlamak!
Şimdi kaydol

USI-TECH - BTC-Mining-Packages BTC 2.0 para kazanma: çok katlı pazarlama (MLM) üzerinden bir distribütör / yönlendiren / ortak / kuruluş / olarak para kazanmak. Tavsiye ve parlak Tazminat planı, pazarlama planı geçirerek para kazanmak. Ücretsiz web sitesi / web sitesi / reklam sayfası dahil.


Türk, Turkish - türkiye, Türkiye, Turkey
Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman,