bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人


INDEPENDENT USI-TECH DISTRIBUTOR

USI-TECH - Zpeněžení BTC-Mining-Packages BTC 2.0: - Je to podvod? Test, zkušeností a informací o této skvělé příležitosti k podnikání


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Italian, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
Brilantní obchodní příležitost on pro malé investory.: Zabezpečte svůj podíl: Záznam je možné u menších investic z 50 EUR. Česká republika, Czech Republic
čeština, Czech - Czech Republic,

BTC-Mining-Package BTC 2.0


A BTC-Mining-Package BTC 2.0 z USI-TECH lze zakoupit za $ 50 v Bitcoin.
Vzhledem k tomu, že balíčky jsou vypláceny v Bitcoin, že ne vždy stojí stejně. Cena je závislá na aktuální tržní cenou Bitcoin. Při objednání balíčku je cena zobrazena po dobu 10 minut je zaručen. V rámci těchto 10 minut, balíček pak musí být zaplacena.
Pro každou BTC-Package zaplatíte jednorázový výtěžek licenční poplatek ve výši 3%, která je již zahrnuta v zobrazeném cenu.

BTC-Mining-Package BTC 2.0 generuje pro partnera denní návratnost kapitálu (ROC). Odpovídající návratnost závisí na dosažených výsledcích těžby. Proto se nikdy nerozděluje více, než je skutečně dosaženo.

BTC-Package
BTC-Package Prize
0,00621 BTC (příklad)
Výplata.
denní
Návratnost kapitálu
140%
denní výplata
podle dosažených výsledků těžby

Návrat je denně převeden na zůstatek na účtu partnera. Při dosažení výnosu (ROC) ve výši 140% končí splatnost BTC-Mining-Package. Po 140 dnech balíček je pak skončila.

BTC-Mining-Package BTC 2.0 z USI-TECH jsou zcela transparentní.
Za tímto účelem společnost zveřejňuje dostupnou hash a každodenní mini výsledky. Dále je možné zobrazit vlastní peněženku společnosti, ve které jsou účtovány výsledky těžby.

Ostatní:
  • Platba se provádí pouze v Bitcoin.
  • Zůstatek na účtu může být vyplacena denně.
  • V závislosti zaplatil poplatek ve výši 2% je vypočtena.
  • Zůstatek na účtu mohou být použity přímo na nákup nových balíčků (nastavitelné také k dispozici jako doplněk).

Vzhledem k trvalé nahrazení sety „sloučenina zájem“ efekt. Průběžným purchse stále vyšší výnosy budou generovat. V závislosti na vlastních cílů, takže můžete realizovat osobní reziduální příjem.

 kalkulačka
kalkulačka

Podílí se také na BTC-Packages v případě, že cena Bitcoin jde nahoru. Současný Bitcoin hřiště se nachází v pravém dolním rohu na této webové stránce.


Cenový vývoj Bitcoin - EUR

Zajišťujeme tyto stránky zdarma zde se svým postoupení odkaz!
Zaregistrujte se

USI-TECH - Zpeněžení BTC-Mining-Packages BTC 2.0: vydělávat peníze jako distributora / odkazujícího / partnera / pobočky / prostřednictvím multi-level marketing (MLM). Doporučujeme a vydělávat peníze tím, že projde vynikající kompenzační plán, marketingový plán. Bezplatné internetové stránky / webové stránky / inzertní strana inclusive.


čeština, Czech - česká republika, Česká republika, Czech Republic
Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, Thai, švédský, srbský, španělština, slovinština, slovenský, ruština, rumunština, Řek, portugalština, polský, norský, Němec, maďarština, Japonec, italština, holandský, hindština, francouzský, finský, dánština, Číňan, chorvatský, čeština, bulharština, Bosenští, běloruský, angličtina, albánský,