bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人


INDEPENDENT USI-TECH DISTRIBUTOR

USI-TECH - Speňaženia BTC-Mining-Packages BTC 2.0: - Je to podvod? Test, skúseností a informácií o tejto skvelej príležitosti k podnikaniu


Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Italian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
Brilantná obchodnú príležitosť on pre malých investorov.: Zabezpečte svoj podiel: Záznam je možné u menších investícií z 50 EUR. Slovensko, Slovakia
slovenský, Slovak - Slovakia,

BTC-Mining-Package BTC 2.0


BTC-Mining-Package BTC 2.0 z USI-TECH je možné zakúpiť za $ 50 v Bitcoin.
Vzhľadom na to, že balíčky sú vyplácané v Bitcoin, že nie vždy stojí rovnako. Cena je závislá na aktuálnu trhovú cenou Bitcoin. Pri objednaní balíčka je cena zobrazená po dobu 10 minút je zaručený. V rámci týchto 10 minút, balíček potom musí byť zaplatená.
Pre každú BTC-Package zaplatíte jednorazový výťažok licenčný poplatok vo výške 3%, ktorá je už zahrnutá v zobrazenom cenu.

A BTC-Mining-Package BTC 2.0 generuje pre partnera dennú návratnosť kapitálu (ROC). Príslušný výnos závisí od dosiahnutých výsledkov baníctva. Preto sa nikdy nerozdeľuje viac ako je skutočne zarobené.

BTC-Package
BTC-Package Prize
0,00621 BTC (príklad)
Výplata.
denná
návratnosť kapitálu
140%
denný výplata
podľa dosiahnutých výsledkov ťažby

Návrat sa denne prevedie na zostatok na účte partnera. Keď sa dosiahne návratnosť (ROC) vo výške 140%, splatnosť BTC-Mining-Package skončí. Po 140 dňoch balík je potom skončila.

BTC-Mining-Package BTC 2.0 z USI-TECH sú úplne transparentné.
Za týmto účelom spoločnosť zverejňuje dostupnú rýchlosť hash a každodenné výsledné mini-výsledky. Môžete si tiež prezrieť vlastnú peňaženku spoločnosti, v ktorej sa zaznamenávajú výsledky baníctva.

Ostatné:
  • Platba sa vykonáva iba v Bitcoin.
  • Zostatok na účte môže byť vyplatená denne.
  • V závislosti zaplatil poplatok vo výške 2% je vypočítaná.
  • Zostatok na účte môžu byť použité priamo na nákup nových balíčkov (nastaviteľné tiež k dispozícii ako doplnok).

Vzhľadom k trvalej nahradenie sety "zlúčenina záujem" efekt. Priebežným purchse stále vyššie výnosy budú generovať. V závislosti na vlastných cieľov, takže môžete realizovať osobné reziduálne príjem.

 kalkulačka
kalkulačka

Podieľa sa tiež na BTC-Packages v prípade, že cena Bitcoin ide hore. Súčasný Bitcoin ihrisko sa nachádza v pravom dolnom rohu na tejto webovej stránke.


Cenový vývoj Bitcoin - EUR

Zabezpečujeme tieto stránky zadarmo tu so svojim postúpenie odkaz!
Zaregistrujte sa

USI-TECH - Speňaženia BTC-Mining-Packages BTC 2.0: zarábať peniaze ako distribútora / odkazujúceho / partnera / pobočky / prostredníctvom multi-level marketing (MLM). Odporúčame a zarábať peniaze tým, že prejde vynikajúce kompenzačné plán, marketingový plán. Bezplatné internetové stránky / webové stránky / inzertné strana inclusive.


slovenský, Slovak - Slovensko, Slovensko, Slovakia
Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, thai, taliančina, švédsky, srbský, španielčina, slovinčina, slovenský, ruský, rumunčina, riek, portugalčina, Poľský, Nórsky, Nemec, maďarčina, Japonec, holandský, hindčina, francúzština, Fínsky, dánčina, číňan, chorvátsky, Čeština, bulharčina, bosniansky, biela ruština, angličtina, Albánsky,